Premium tonic VCH Barcelona, 250ml

Premiový španělský tonik z přírodního minerálního pramene bez obsahu cukru

 

Prémiový tonik VCH Barcelona, pochází z vody přírodního minerálního pramene Manantial de Caldes de Malavella u Girony. Obsahuje pouze přírodní složky bez přidaného cukru, takže jeho kalorická hodnota je téměř nulová.

Jeho nasládlá, lehce minerální chuť na patře je perfektní předehrou následující mírné hořkosti. Příjemná citrusová příchuť mandarinek a jemné přetrvávající bublinky z přírodního pramene skvěle dotváří osvěžující dojem tohoto jedinečného nízkokalorického nápoje.

Pijte ho samotný pro osvěžení bez kalorií nebo s ním dotvořte své oblíbené kojtejly např. Beton (Becherovka-tonic), Bavorák (Fernet Stock-tonic), Gin-tonic atd., které díky své jedinečnosti povznese o stupeň výš. 


Zdraví prospěšné účinky minerální vody VCH Barcelona:

Poslední vědecké studie ukázaly, že pravidelný denní příjem vody VCH Barcelona přispívá ke snížení hladiny cholesterolu a triglyceridů. Díky obsahu sodíku a hydrogenuhličitanu napomáhá při trávení, střevní motilitě, v prevenci zubního kazu a posílení struktury kostí. Obsahuje také lithium, které má antidepresivní účinky.

Když se celý svět nechává inspirovat jediným městem, nemůže zapomenout na jeho nejlepší vodu. Představujeme nejdokonalejší vodu z města, které inspiruje všechny ostatní: VCH Barcelona. Osvěžující přírodní minerální voda tryská z hlubin pramene Manantial de Caldes de Malavella ve Španělsku.

Dokonalost a kvalita vody VCH Barcelona byla uznána na různých veletrzích, výstavách a soutěžích v mnoha světových metropolích, mezi jinými v Nice, Neapoli, Vídni a Benátkách. Ve Španělsku je v současné době číslem 1 na trhu perlivých vod.

: ks 29 Kč
Dostupnost: Skladem
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář