CALLIA MAGNA Malbec

BODEGAS CALLIA, SAN JUAN, ARGENTINA

Odrůda: 100% Malbec

Barva: Velmi tmavě rubínová.

Vůně: Pomalu se rozvíjející vůně zralého ovoce, tabáku a  hořké čokolády.

Chuť: Plná, svěží a zralá chuť červeného ovoce, s náznakem rozinek,  sametovou tříslovinou a dlouhým závěrem.

Snoubení s jídlem: Červená masa, hlavně steaky, zvěřina, výrazné a plísňové sýry a paštiky. Před konzumací nechte víno prodýchat, lépe se rozvine. 

 

 

: ks 395 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
 
Druh červené
Objem 0,75 l
Odrůda Malbec
Vinařství Bodegas Callia
Země původu Argentina
Vinařská oblast Valle de Tulum
Potenciál zrání 3 - 5 let od data lahvování.
Ideální teplota podávání 16 - 18°C
Analytika vína 14,5%
Počet v kartonu 6 ks
Objem 0,75 l

Vinařství Bodegas Callia vzniklo z přesvědčení, že je možné vyrobit zcela nový styl vína. Během celého procesu pěstování hroznů a výroby vína se řídí jednotlivými fázemi měsíce, které podle zakladatelů vinařství mohou ovlivnit kvalitu výsledného produktu. Jejich vinice se nacházejí ve Valle de Tulum v regionu San Juan, druhé nejvýznamnější oblasti v Argentině. Díky stálému klimatu s jen malým objemem srážek zde mají hrozny optimální podmínky jako je dostatek slunečního svitu, lehkého vánku a suchého vzduchu z pouště. Výrazné teplotní rozdíly se pohybují od -9°C v zimě po 45°C během léta. Průměrný věk keřů je 15 let. Bodegas Callia patří spolu s Bodegas Salentein do holandské skupiny M. P. Wines.

Vinařství BODEGAS CALLIA

 Vinařství Bodegas Callia vzniklo z přesvědčení, že je možné vyrobit zcela nový styl vína. Během celého procesu pěstování hroznů a výroby vína se řídí jednotlivými fázemi měsíce, které podle zakladatelů vinařství mohou ovlivnit kvalitu výsledného produktu.

Jejich vinice se nacházejí ve Valle de Tulum v regionu San Juan, druhé nejvýznamnější oblasti v Argentině. Díky stálému klimatu s jen malým objemem srážek zde mají hrozny optimální podmínky jako je dostatek slunečního svitu, lehkého vánku a suchého vzduchu z pouště. Výrazné teplotní rozdíly se pohybují od - 9°C v zimě po 45°C během léta. Průměrný věk keřů je 15 let.

Bodegas Callia patří spolu s Bodegas Salentein do holandské skupiny M. P. Wines.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář