Maté Cocido Amanda - 25 nálevových sáčků

Značka: Amanda
97 Kč 84 Kč bez DPH
Na cestě od dodavatele
Typický jihoamerický nápoj

Detailní informace

Detailní popis produktu

Země původu: Argentina

Obsah: 25 nálevových sáčků


Yerba Maté Cocido v praktických nálevových sáčcích pro snadnou přípravu slabšího maté v běžné nádobě pro pití vašeho oblíbeného čaje.  

Mate patří mezi symboly Jižní Ameriky a dost možná je nejoblíbenějším jihoamerickým nápojem vůbec. Denně si ho dopřávají v Argentině, Paraguyai, Brazílii a dalších zemích kontinentu milióny mužů a žen. 

Historie pití mate sahá až do dob života indiánského kmene Guaraní. Již tamní indiáni věděli, že nálev z cesmíny paraguayské nejen pročišťuje tělo, ale také zažene hlad a dodá tělu energii. Právem mu proto dali přezdívku „Nápoj bohů“.

Mate dovede snadno nahradit čaj i kávu. Dodá tělu vitamíny a minerály a třeba nám pomůže ke spálení nějakého toho kila nebo kvalitnějšímu spánku.

Maté, známé také jako “jihoamerický zelený čaj”, je jedinečný a velmi výživný nápoj připravovaný z lístků rostliny Ilex Paraguariensis, stromu, který roste pouze v subtropické Jižní Americe.


Proč byste měli pít Maté a jak se servíruje v Argentině? To se dozvíte v našem článku ZDE.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: