ROSARIO RESERVA Merlot

321 Kč 265 Kč bez DPH
Skladem
BODEGAS ROSARIO, MAIPO VALLEY, CHILE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda: 100% Merlot

Barva: Tmavě granátová.

Vůně: Aroma černého rybízu, lesního ovoce a bylin.

Chuť: Kořenitá chuť, se středně intenzivními zralými taniny, střední tělo, tóny sušených švestek, borůvek, ostružin a hořkého kakaa.

Zrání: 4 měsíce v dubových sudech.

Snoubení s jídlem: Vepřový i hovězí guláš, zvěřina a jehněčí.

Ideální teplota podávání: 17 - 19°C

Potenciál zrání: 2 – 4 roky od data lahvování.

Obsah alkoholu: 14%

Doplňkové parametry

Kategorie: Chilská vína
Druh: červené
Odrůda : Merlot
Vinařství: Rosario
Země původu: Chile
Vinařská oblast: Maipo Valley
Ideální teplota podávání: 17 - 19°C
Obsah alkoholu: 14 %
Počet v kartonu: 6 ks
Objem: 0,75 l
Země původu (text): Vinařství Rosario v součastnosti vlastní 250 hektarů vinic v údolí Maipo, což je nejsevernější sub-region údolí Central a také nejstarší vinařská oblast v Chile. Klima v Maipo je teplé a suché, i když klimatické vlivy Pacifiku a And i půdní podmínky se v rámci údolí výrazně liší. Vinice Central Valley se táhnou na východ od hlavního města Santiaga k Andám a na západ k pobřeží, aby vytvořily tři specifické sektory údolí Maipo. Alto Maipo zasahuje do předhůří a dává světu jedny z nejlepších chilských Cabernetů. Maipo Central je jedním z nejstarších a nejrozmanitějších regionů země a Maipo Costa – relativně nové – těží z chladného přímořského vlivu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Vinařství BODEGAS ROSARIO

Vinařství Rosario v součastnosti vlastní 250 hektarů vinic v údolí Maipo, což je nejsevernější sub-region údolí Central a také nejstarší vinařská oblast v Chile. Klima v Maipo je teplé a suché, i když klimatické vlivy Pacifiku a And i půdní podmínky se v rámci údolí výrazně liší. Vinice Central Valley se táhnou na východ od hlavního města Santiaga k Andám a na západ k pobřeží, aby vytvořily tři specifické sektory údolí Maipo. Alto Maipo zasahuje do předhůří a dává světu jedny z nejlepších chilských Cabernetů. Maipo Central je jedním z nejstarších a nejrozmanitějších regionů země a Maipo Costa – relativně nové – těží z chladného přímořského vlivu.