Dárkové balení TANGUERO

549 Kč 454 Kč bez DPH
Skladem

2x argentinské víno 0,75 l v dárkovém balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení lahodných argentinských vín nejen pro milovníky vášnivého tanga.

TANGUERO MALBEC

TANGUERO CHARDONNAY

Složení dárkového balení lze upravit dle přání i za jiná vína TANGUERO.


Vinařství Finca Flichman je jedním z nejstarších a nejrespektovanějších vinařství Argentiny. Usedlost se nachází v Maipu, jižně od řeky Mendoza, v oblasti zvané Barrancas. Dnes je vinařství součástí skupiny Sogrape, největšího portugalského producenta vín. 

Hlavní enolog vinařství Finca Flichman German Berra byl zvolen v Argentině nejlepším enologem pod 40 let.

Tanguero je řada vín inspirovaná vášní pro argentinské tango. Slovo "tanguero" označuje tanečníka tanga, se kterým se můžete potkat na Milongách, večerech věnovaných tomuto tanci jak v Argentině, tak i u nás. Nechejte se v myšlenkách unášet rytmy tanga a vychutnejte si toto intenzivní víno inspirované vášnivým argentinským tancem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství FINCA FLICHMAN

První vinice dal vysadit roku 1873 visionářský průkopník Sami Flichman. V roce 1910 rodina Flichman slavnostně znovuotevřela doménu pod názvem Finca Flichman. Sami byl následován svým synem, který vystudoval enologii ve Francii a využil nabyté znalosti k tvorbě prémiových vín. Nejlepším exponátem bylo víno Caballero de la Cepa, jedno z nejznámějších a nejrespektovanějších argentinských vín.

Finca Flichman je jedním z nejstarších a nejrespektovanějších vinařství Argentiny. Usedlost se nachází v Maipu, jižně od řeky Mendoza, v oblasti zvané Barrancas. Dnes je vinařství součástí skupiny Sogrape, největšího portugalského producenta vín.