ROSÉ SPUMANTE Extry Dry 0,75 l

SERENA WINES, ITÁLIE
0,75 l

Suché šumivé růžové víno světlé lososové barvy vyrobené tradiční metodou charmat. Vyznačuje se lahodnou ovocnou chutí s tóny jahod a svěží harmonickou chutí a jemným dlouhým perlením.

Hodí se jako aperitiv či se skvěle snoubí s předkrmy jako jsou sýry, salámy, šunky či s lehkými masovými pokrmy a rizotem.

Rodinné vinařství Vinicola Serena, ležící v městě Conegliano v oblasti Veneto, bylo založeno v roce 1881. V současné době vinařství řídí již pátá generace rodiny Serena a to Giorgio a Luca Serena.

: ks 225 Kč
Dostupnost: Skladem
 
Druh šumivé & perlivé
Odrůda Víceodrůdové víno
Vinařství Corte delle Calli
Země původu Itálie
Vinařská oblast Treviso
Ideální teplota podávání 6 - 7°C
Obsah alkoholu 11%
Počet v kartonu 6 ks
Objem 0,75l

Vinařství CORTE DELLE CALLI

"Corte delle Calli" je termín, který označuje benátské malé náměstíčko ve tvaru čtverce, tzv. corte, které lze nalézt na konci některých uliček v Benátkách. V dávných dobách se benátské šlechtické rodiny tam scházely za kulturou, pouličním uměním nebo jen pohovořit o životě. Stejně jako tato náměstíčka představovala to nejlepší z města, také nálepka "Corte delle Calli" ztělesňuje to nejlepší z produkce vína z Trevisa. Vinařství se zaměřilo na vytvoření moderní a elegantní řady. Řada zahrnuje několik typů jako jsou Prosecco DOCG a DOC, šumivá, růžová, a bílá vína či výběr z tichých vín.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář