Gastronomické pivo INEDIT DAMM 330ml

Značka: Damm
55 Kč 45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Unikátní pivo vytvořené světově uznávaným šéfkuchařem Ferranem Adria za účelem snoubení s jídlem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původ: Španělsko, Costa Brava

Obsah alkoholu: 4,8%

Objem: 330ml

Gastronomické pivo INEDIT DAMM bylo vytvořeno v roce 2008 jedním z nejlepších světových šéfkuchařů Ferranem Adria a jeho týmem sommeliérů z proslulé restaurace El Bulli. Věřili v pivo, které by dokázalo snoubit rozmanité chutě nalezené v moderní gastronomii. Jejich sen se jim splnil.

Pivo INEDIT DAMM bylo vytvořeno s cílem snoubení s různými kulinářskými výtvory, a to i s těmi nejsložitějšími vycházejícími z citrusových plodů a hořkých prvků. Inedit je vynikající při servírování předkrmů, salátů a tučných ryb, ale je univerzální i pro doprovázení hořkosladkých chutí a pikantní jídel. Unikátní pivo je vyrobené z pšenice, ječného sladu, chmelu, koriandru, lékořice a pomerančové kůry.

TIP: Doporučujeme ho servírovat ve sklenici na bílé víno, ne více než z poloviny plné, aby bylo možné plně ocenit jeho intenzitu a aromatickou komplexnost.

Historie pivovaru Damm:

Pivovar Damm je barcelonský pivovar založený v roce 1876 alsaským sládkem Augustem Kuentzmannem Dammem. Dodnes se jedná o nezávislý pivovar, jenž je mimo jiné oficiálním sponzorem fotbalového klubu C.F. Barcelona.

Pivovar Damm disponuje jedním z nejmodernějších výrobních zařízení v Evropě. Tento špičkový pivovar se může chlubit výrobou širokého sortimentu piv, mezi nimiž vyniká např. Estrella Damm, Inedit, Daura atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: