VIÑA MAYOR TINTO ROBLE

RIBERA DEL DUERO D.O. ŠPANĚLSKO

Odrůda: 100% Tempranillo

Barva: Tmavě rubínová s fialovými odlesky. 

Vůně: Intenzivní vůně černých třešní a lesního ovoce s tóny fialek a lékořice.      

Chuť: Šťavnatá chuť velmi zralého červeného ovoce s tóny hořké čokolády, jemná kyselina a sladké taniny  dodávají vínu strukturu, vyváženost a dlouhý závěr.

Zrání: 3 měsíce v barikových sudech z amerického dubu.

Snoubení s jídlem: Ideální k červeným masům, jehněčímu a zelenině na grilu
a k vyzrálejším tvrdým sýrům. Hodí se i k tapasům a lehkým předkrmům.

 

: ks 291 Kč
Dostupnost: Skladem
 
Druh červené
Odrůda Tempranillo
Vinařství Bodegas Viña Mayor
Země původu Španělsko
Vinařská oblast Ribera del Duero
Analytika vína Alkohol: 13,5 %
Ideální teplota podávání 14 - 16 °C
Objem 0,75 l
Počet v kartonu 6 ks

Projekt Bodegas y Viñedos Viña Mayor byl založen v Quintanilla de Onésimo (Valladolid) v roce 1986, v předvečer zrodu samotného označení původu Ribera del Duero D.O. Produkují osobitá vína, s moderním a elegantním stylem, jejichž kvalita je kontinuálně oceňována na nejprestižnějších světových soutěžích. Inovativní značka VIÑA MAYOR byla od svého zrodu propojena s D.O. Ribera del Duero, ovšem dnes se její vliv rozšiřuje do dalších prestižních vinařských regionů v oblasti a produkuje výborná vína ​z D.O. Rueda a D.O. Toro.

Vinařství VIÑA MAYOR

Projekt Bodegas y Viñedos Viña Mayor byl založen v Quintanilla de Onésimo (Valladolid) v roce 1986, v předvečer zrodu samotného označení původu Ribera del Duero D.O. Produkují osobitá vína, s moderním a elegantním stylem, jejichž kvalita je kontinuálně oceňována na nejprestižnějších světových soutěžích. Inovativní značka VIÑA MAYOR byla od svého zrodu propojena s D.O. Ribera del Duero, ovšem dnes se její vliv rozšiřuje do dalších prestižních vinařských regionů v oblasti a produkuje výborná vína z D.O. Rueda a D.O. Toro.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář