Česko slaví 6. ročník "Světového dne Malbecu"

Prehled akci_Den Malbecu  2016

Dne 17. dubna letošního roku již pošesté oslavíme SVĚTOVÝ DEN ODRŮDY MALBEC, ze které se vyrábějí nejproslulejší argentinská vína. Argentina je největším producentem Malbecu na světě a Malbec se zde stal národní odrůdou, která je pěstována ve všech vinařských oblastech země. Proto se organizace „Wines of Argentina“ rozhodla vzdát jí hold ustavením Světového dne odrůdy Malbec a již 6. rokem pořádá po celém světě ve spolupráci s velvyslanectvími, dovozci, restauracemi a vinotékami oslavy této odrůdy.

Světovy den Malbecu podporuje již šestým rokem naše společnost Nestar International s.r.o.,jako dovozce s nejširší nabídkou Malbeců. Ve spolupráci s argentinskou ambasádou, restauracemi a vinotékami pořádá po celé České republice zajímavé akce, degustace a speciální nabídky Malbeců. Zúčastněte se i vy! Zde na nově spuštěném webu WWW.SVETOVYDENMALBECU.CZ, který jsme u příležitosti oslav Malbecu spustili, naleznete seznam všech akcí a speciálních nabídek.

U příležitosti oslav této "argentisnské superstar" organizujeme 5. 4. 2016 degustaci vín "Gran Malbec" v argentinské restauraci Gran Fierro a 17. 4. 2016 degustační večeři ve fusion restaurantu Auerole. Nechejte si ujít tyto atraktivní akce!

Těšíme se na Vás!