OFFICE MANAGER

Jsi gurmán(ka) a miluješ kvalitní víno, steaky a delikatesy? Máš pozitivní vztah k latinsko-americké a španělské kultuře? Jsi aktivní, přátelská/ý, organizačně zdatná/ý a máš již zkušenosti s pozicí Office Managera? Pak by tě mohla zaujmout tato pozice.

reklama-marketing-1200x628-v2-office-manager

Náplň práce:

- administrativa související s chodem firmy
- komunikace s veřejnými orgány a bankami
- vedení finanční a skladové agendy a přípravu podkladů pro externího účetního
- HR a mzdová agenda
- koordinace nákupu a dovozu zboží
- spolupráce na eventech a účast na food akcích

Co požadujeme:

- VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti s finančním systémem Pohoda
- zkušenost s prací Office Managera min. 2 roky
- výborná znalost angličtiny, španělština velkou výhodou

Nabízíme:

- různorodou akční práci na hlavní pracovní poměr
- menší přátelský a loajální kolektiv ve společnosti s latinsko-americkým duchem
- možnost aktivního uplatnění anglického a španělského jazyka
- možnost účasti na degustacích vín, degustačních večeřích a food festivalech
- dobré platové ohodnocení
- volné produkty
- nákup výrobků se slevou
- samostatnou kancelář
- mobilní telefon

Nástup: dle dohody

V případě zájmu o uvedenou pozici, zašlete prosím Váš životopis s fotografií a informací o možném datu nástupu na email: prace@nestar.net .Velkou důležitost přikládáme průvodnímu motivačnímu dopisu.

Těšíme se na Tebe!