COSME PALACIO Rioja Crianza

Tip
579 Kč 479 Kč bez DPH
Skladem

BODEGAS COSME PALACIO RIOJA D.O.Ca., ŠPANĚLSKO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda: 100% Tempranillo

Vinařství: Bodegas Cosme Palacio je vinařství s téměř stotřicetiletou historií a od svého založení v roce 1894 hrálo důležitou roli ve vývoji vín z vinařské oblasti Rioja. Leží v samém srdci prestižního regionu Rioja Alavesa, kde vznikají červená vína lehčího charakteru s elegantní noblesou. Tajemství úspěchu vinařství Bodegas Cosme Palacio je založeno na třech základních principech: nekompromisní selekce hroznů, pomalá a dlouhá macerace a zrání v nových sudech, převážně z francouzského dubu. 

Barva: Intenzivní tmavě červená s purpurovými odlesky. 

Aroma: Velmi čisté a komplexní, ve kterém vyniká ušlechtilost odrůdy Tempranillo s jasně definovanou červenou třešní, lesním ovocem a brusinkou. Později se rozvine náznak elegantního dubu s tóny cedru, pražených mandlí a směsí koření, jako je zelený pepř a skořice.

Chuť: Komplexní se sladkými taniny v kombinaci s vyváženou kyselinkou a dlouhým závěrem dodávají tomuto vínu výraznou a ušlechtilou osobitost. 

Zrání: Zraje 12 měsíců v 225-litrových sudech z francouzského dubu a minimálně 12 měsíců na láhvi

Snoubení s jídlem: Skvělé v doprovodu španělského jamónu, choriza, červeného masa, zvěřiny a vyzrálých sýrů.

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělská vína
Druh: červené
Objem: 0,375 l
Odrůda: Tempranillo
Vinařství: Bodegas Palacio
Země původu: Španělsko
Odrůda: 100% Tempranillo
Vinařství: Bodegas Palacio
Druh: červené
Země původu: Španělsko
Vinařská oblast: Rioja Alavesa
Potenciál zrání: 4 – 7 let od data lahvování
Ideální teplota podávání: 16 - 18°C
Obsah alkoholu: 14 %
Počet v kartonu: 6 ks
Objem: 0,75 l
Země původu (text): Bodegas Palacio je vinařství se staletou historií a od svého založení v roce 1894 hrálo důležitou roli ve vývoji vín z vinařské oblasti Rioja. Leží v samém srdci prestižního regionu Rioja Alavesa, kde vznikají červená vína lehčího charakteru s elegantní finesou. Tajemství úspěchu vinařství Bodegas Palacio je založeno na třech základních principech: nekompromisní selekce hroznů, pomalá a dlouhá macerace a zrání v nových sudech, převážně z francouzského dubu. Od roku 1998 patří do skupiny Bodegas H.A. Barceló.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: