VINA MAYOR RESERVA

Tip
Značka: Viña Mayor
590 Kč 488 Kč bez DPH
Na cestě od dodavatele
D.O. Ribera del Duero, Španělsko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda: 100% Tempranillo

Barva: Tmavě rubínová s nafialovělými odlesky

Aroma: Intenzivní vůně zralého ovoce, s jemnými odstíny dřeva, kůže a kakaa.

Chuť: Plná a komplexní chuť třešní, zralých višní a rybízu s dlouhým a elegantním závěrem. Intenzivní na patře, s jemnou kyselinkou a velmi dobře integrovanými sametovými tříslovinami a tóny dřeva.

Zrání: 15 měsíců v barikových sudech z francouzského a amerického dubu a dalších minimálně 20 měsíců na láhvi před uvedením na trh.

Potenciál zrání: 3 – 10 let od roku lahvování.

Ideální teplota podávání: 16 – 18°C

Snoubení s jídlem: Ideální ke zvěřině a červenému masu na grilu, jehněčímu, pyrenejským specialitám Ibérico a zralým sýrům.

Alkohol: 14 % 

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělská vína
Druh: červené
Objem: 0,75 l
Odrůda: Tempranillo
Vinařství: Bodegas Vina Mayor
Země původu: Španělsko
Vinařská oblast: D.O. Ribera del Duero
Ideální teplota podávání: 16 – 18°C
Objem: 0,75 l
Počet v kartonu: 6 ks
Obsah alkoholu: 14 %
Země původu (text): Projekt Bodegas y Viñedos Viña Mayor byl založen v Quintanilla de Onésimo (Valladolid) v roce 1986, v předvečer zrodu samotného označení původu Ribera del Duero D.O. Produkují osobitá vína, s moderním a elegantním stylem, jejichž kvalita je kontinuálně oceňována na nejprestižnějších světových soutěžích. Inovativní značka VIÑA MAYOR byla od svého zrodu propojena s D.O. Ribera del Duero, ovšem dnes se její vliv rozšiřuje do dalších prestižních vinařských regionů v oblasti a produkuje výborná vína ​z D.O. Rueda a D.O. Toro.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství VIÑA MAYOR

Projekt Bodegas y Viñedos Viña Mayor byl založen v Quintanilla de Onésimo (Valladolid) v roce 1986, v předvečer zrodu samotného označení původu Ribera del Duero D.O. Produkují osobitá vína, s moderním a elegantním stylem, jejichž kvalita je kontinuálně oceňována na nejprestižnějších světových soutěžích. Inovativní značka VIÑA MAYOR byla od svého zrodu propojena s D.O. Ribera del Duero, ovšem dnes se její vliv rozšiřuje do dalších prestižních vinařských regionů v oblasti a produkuje výborná vína z D.O. Rueda a D.O. Toro.