CALLIA Syrah / Malbec

Tip
257 Kč 212 Kč bez DPH
Skladem

BODEGAS CALLIA, SAN JUAN, ARGENTINA

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Odda: 60% Syrah, 40% Malbec

Barva: Tmavě rubínová s fialovými odlesky.

Vůně: Aroma zralých ostružin, černého rybízu a fíkové marmelády.

Chuť: V ústech je velmi šťavnaté, se středními taniny a tóny zralého tmavého ovoce, s náznakem kouře, karamelu a rozinek. Dobrá komplexnost a struktura.

Snoubení s jídlem: Hodí ke steakům, těstovinám, asijské kuchyni i sýrům.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Argentinská vína
Druh: červené
Objem: 0,75 l
Odrůda: Malbec, Syrah, Víceodrůdové víno
Vinařství: Bodegas Callia
Země původu: Argentina
Vinařská oblast: Valle de Tulum
Potenciál zrání: 3 měsíce v barikových sudech z francouzského a amerického dubu.
Ideální teplota podávání: 16 - 18°C
Obsah alkoholu: 13,5%
Počet v kartonu: 6 ks
Objem: 0,75 l
Země původu (text): Vinařství Bodegas Callia vzniklo z přesvědčení, že je možné vyrobit zcela nový styl vína. Během celého procesu pěstování hroznů a výroby vína se řídí jednotlivými fázemi měsíce, které podle zakladatelů vinařství mohou ovlivnit kvalitu výsledného produktu. Jejich vinice se nacházejí ve Valle de Tulum v regionu San Juan, druhé nejvýznamnější oblasti v Argentině. Díky stálému klimatu s jen malým objemem srážek zde mají hrozny optimální podmínky jako je dostatek slunečního svitu, lehkého vánku a suchého vzduchu z pouště. Výrazné teplotní rozdíly se pohybují od -9°C v zimě po 45°C během léta. Průměrný věk keřů je 15 let. Bodegas Callia patří spolu s Bodegas Salentein do holandské skupiny M. P. Wines.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství BODEGAS CALLIA

 Vinařství Bodegas Callia vzniklo z přesvědčení, že je možné vyrobit zcela nový styl vína. Během celého procesu pěstování hroznů a výroby vína se řídí jednotlivými fázemi měsíce, které podle zakladatelů vinařství mohou ovlivnit kvalitu výsledného produktu.

Jejich vinice se nacházejí ve Valle de Tulum v regionu San Juan, druhé nejvýznamnější oblasti v Argentině. Díky stálému klimatu s jen malým objemem srážek zde mají hrozny optimální podmínky jako je dostatek slunečního svitu, lehkého vánku a suchého vzduchu z pouště. Výrazné teplotní rozdíly se pohybují od - 9°C v zimě po 45°C během léta. Průměrný věk keřů je 15 let.

Bodegas Callia patří spolu s Bodegas Salentein do holandské skupiny M. P. Wines.