CALLIA Selected Malbec

Novinka
291 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem

BODEGAS CALLIA, SAN JUAN, ARGENTINA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odrůda: 100% Malbec

Barva: Rubínová s fialovými odlesky.

Vůně: Aroma červeného ovoce a třešní, s tóny vanilky a čokolády. 

Chuť: Zajímavá kombinace dvou Malbeců z velmi rozdílných poloh, z vinic v údolí Pedernal položeném 1400 m.n.m. a údolí Zonda v 700 m.n.m., svěží chuť s příjemnou kyselinkou, dobrou strukturou, zralými taniny a dlouhým závěrem. 

Zrání:  30% vína zrálo 3 měsíce v sudech z francouzského a amerického dubu.

 Snoubení s jídlem: Grilované maso, zrající sýry, sušená šunka a paštiky

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Argentinská vína
Druh: červené
Objem: 0,75 l
Odrůda: Malbec
Vinařství: Bodegas Callia
Země původu: Argentina
Vinařská oblast: San Juan
Potenciál zrání: 3 - 5 let od data lahvování.
Ideální teplota podávání: 14 - 16°C
Analytika vína: 13,5%
Počet v kartonu: 6 ks
Objem: 0,75 l
Země původu (text): Vinařství Bodegas Callia vzniklo z přesvědčení, že je možné vyrobit zcela nový styl vína. Během celého procesu pěstování hroznů a výroby vína se řídí jednotlivými fázemi měsíce, které podle zakladatelů vinařství mohou ovlivnit kvalitu výsledného produktu. Jejich vinice se nacházejí ve Valle de Tulum v regionu San Juan, druhé nejvýznamnější oblasti v Argentině. Díky stálému klimatu s jen malým objemem srážek zde mají hrozny optimální podmínky jako je dostatek slunečního svitu, lehkého vánku a suchého vzduchu z pouště. Výrazné teplotní rozdíly se pohybují od -9°C v zimě po 45°C během léta. Průměrný věk keřů je 15 let. Bodegas Callia patří spolu s Bodegas Salentein do holandské skupiny M. P. Wines.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství BODEGAS CALLIA

 Vinařství Bodegas Callia vzniklo z přesvědčení, že je možné vyrobit zcela nový styl vína. Během celého procesu pěstování hroznů a výroby vína se řídí jednotlivými fázemi měsíce, které podle zakladatelů vinařství mohou ovlivnit kvalitu výsledného produktu.

Jejich vinice se nacházejí ve Valle de Tulum v regionu San Juan, druhé nejvýznamnější oblasti v Argentině. Díky stálému klimatu s jen malým objemem srážek zde mají hrozny optimální podmínky jako je dostatek slunečního svitu, lehkého vánku a suchého vzduchu z pouště. Výrazné teplotní rozdíly se pohybují od - 9°C v zimě po 45°C během léta. Průměrný věk keřů je 15 let.

Bodegas Callia patří spolu s Bodegas Salentein do holandské skupiny M. P. Wines.