Pro firmy

Originální dárky

Překvapte Vaše zaměstnance a důležité obchodní partnery originálním dárkem z Latinské Ameriky či Španělska! Vyberte si vhodný dárek z naší on-line brožury dárkových balení vín, delikates a argentinského hovězího masa. Hledáte-li opravdu exkluzivní dárek, doporučujeme dárkovou zásilku Club del Vino nebo několikaměsíční členství či dárkový box s argentinským hovězím masem, vínem Malbec a kořením chimichurri doprovázený receptem.

Profesionální degustace vín

Firmám, klubům a sdružením nabízíme organizaci profesionálních ochutnávek vín s certifikovaným someliérem v českém či anglickém jazyce. Ochutnávky vín nejsou pouze poučné, ale díky doprovodnému programu i velmi zábavné, což je činí skvělou výbornou team buildingovou aktivitou.

Argentinské grilování a catering

Pořadatelům golfových turnajů a firemních akcí, organizacím a klubům nabízíme možnost zajištění občerstvení v podobě grilovaných argentinských steaků a klobás doplněných o typické argentinské omáčky chimichurri a criolla, krájení šunky Serrano od kosti, španělských sýrů, salámků a klobásek. To vše podávané argentinským kuchařem a doplněné o degustaci lahodných vín ze Španělska a Jižní Ameriky.

Party v Latinsko-americkém a španělském stylu

Chcete uspořádat pro své kolegy, zákazníky nebo obchodní partnery neobyčejnou Latinsko-americkou party či tradiční argentinské grilování tzv. Asado? Pomůžeme vám zajistit hudebníky, hráče na harmoniku, tanečníky salsy, merenque, tanga, a další umělce z Latinské Ameriky a Španělska, kteří dokážou svým uměním a temperamentem vytvořit jedinečnou atmosféru.

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

E-mail: nestar@nestar.net
Tel.: 222 210 648