Pro gastronomii

Vína z Latinské Ameriky a Španělska

Pro provozovatele restaurací, vinoték a hotelů rádi připravíme kompletní nabídku latinsko-amerických a španělských vín od rozlévaných, po světová vína té nejvyšší kvality. Chcete-li vinný lístek třeba jen zpestřit víny exkluzivními či neobvyklými, určitě vám s výběrem pomůžeme. Rádi poskytneme nejrůznější doplňky v jihoamerickém stylu, včetně kožených menu. Pro personál zajistíme školení se sommeliérem. Pro klienty Vašeho podniku uspořádáme profesionální degustace vín či degustační večeře.

Argentinské hovězí maso a delikatesy

Restauracím a hotelům, které se chtěji zaměřit především na kvalitu, rádi představíme kompletní sortiment prémiového čerstvého značkového hovězího masa z Argentiny, včetně dalších argentinských kulinářských specialit jako je například steakové koření chimichurri, argentinské klobásy „chorizo“, mléčný karamel dulce de leche vhodný do dezertů, nápoj Maté a další. 

Španělské delikatesy

Španělské delikatesy jsou vhodné nejen do restaurací jako tzv. tapas, ale i do vinoték jako dnes již téměř standardní doplněk k vínům. Rádi Vás seznámíme s naším sortimentem šunek Serrano, ovčích a kozích sýrů, oliv a olivových olejů.

Maté

Provozovatelům čajoven a restaurací nabízíme širokou nabídku argentinského nápoje maté a tradičních nádob na jeho podávání.  

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

E-mail: nestar@nestar.net
Tel.: 222 210 648