Pro privátní klienty

Originální dárky 

Hledáte originální dárek pro Vašeho partnera či přátele? Vyberte si zajímavý dárek  dárek z naší on-line brožury dárkových balení Latinsko-amerických a španělských vín, delikates a argentinského hovězího masa. Hledáte-li opravdu exkluzivní dárek, doporučujeme dárkovou zásilku nebo několikaměsíční členství Club del Vino  či dárkový box s argentinským hovězím masem, vínem Malbec a kořením chimichurri doprovázený receptem.

Profesionální degustace vín

Chtěli byste zpestřit Vaší party degustací vín? Nabízíme zajištění ochutnávky s profesionálním someliérem v českém či anglickém jazyce. Ochutnávky vín nejsou pouze poučné, ale díky doprovodnému programu i velmi zábavné.

Chef at home

Chcete s vaší drahou polovičkou či s vašimi přáteli zažít u Vás doma nevšední kulinářský zážitek? Objednejte si domů pravého argentinského šéfkuchaře. Připraví pro Vás ve Vaší kuchyni originální argentinské menu se steaky z pravé argentinské svíčkové. Z dovezených surovin uvaří a naservíruje jedinečné menu a kuchyň po sobě následně uklidí. K šéfkuchařovi můžeme zajistit i certifikovaného sommeliéra, který menu vhodně doplní lahodnými argentinskými víny a zajistí jejich degustaci a servis během večeře. 

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

E-mail: nestar@nestar.net
Tel.: 222 210 648