Dárkové balení vín COLOMÉ ESTATE

Tip
Značka: Colomé
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem

2x víno 0,75l z argentinského vinařství COLOMÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu


Dárkové balení dvou vynikajících vín z argentinského nejstaršího vinařství Colomé, jehož vinice leží v severní oblasti Salta v nadmořské výšce 3.100 m.n.m. To ho činí jedním z nejvýše položeným vinařstvím světa.


COLOMÉ ESTATE Malbec 0,75l, Bodega Colomé, Salta, Argentina

COLOMÉ ESTATE Torrontés 0,75l, Bodega Colomé, Salta, Argentina

Dřevěný dárkový box

Doplňkové parametry

Kategorie: DÁRKY
Druh: červené, bílé
Odrůda: Malbec, Torrontés
Vinařství: Colomé
Země původu: Argentina
Vinařská oblast: Valle Calchaquísalta
Počet v kartonu: 6 ks
Objem: 0,75 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství COLOMÉ

Bodega Colomé bylo založeno v roce 1831 a je to nejstarší vinařství v Argentině. Pravděpodobně ho založil španělský guvernér regionu Salta. V roce 1854 přivezla jeho dcera Ascensión do Colomé první francouzské před-phylloxerické rostliny odrůd Malbec a Cabernet Sauvignon.

Vinná réva v této oblasti uzrává v polohách mezi 1700 a 3100 m. n. m., což z ní dělá oblast s nejvýše položenými vinicemi na světě a díky velmi speciálnímu mikroklimatu, velkému rozpětí mezi nejnižší a nejvyšší denní teplotou a intenzitou slunečního záření jsou místní vína výjimečně aromatická.

Bodega Colomé vyváží svá prémiová vína do více než 25 zemí na celém světě. V roce 2001 koupili toto vinařství Donald a Ursula Hessovi, postavili nové prostory pro zpracování vína s využitím nejmodernějších technologií a vybavení a dnes obhospodařují 140 ha vinic.